صفحه نخست » خبر

اخبار

دو طرح روستایی شهرستان خمین افتتاح شد

دو طرح روستایی شهرستان خمین افتتاح شد
دو طرح اشتغال روستایی در شهرستان خمین با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی عمادالدین هزاوه ایروز شنبه در حاشیه افتتاح 2 طرح اشتغال روستایی در شهرستان خمین گفت: برای اجرای این طرح ها 143 میلیارد و 914 میلیون ریال تسهیلات از منابع داخلی، تفاهم نامه ها و اعتبارات اشتغال روستایی پرداخت شده است.

وی اظهارداشت: تسهیلات اشتغال روستایي در اولویت پرداخت ها قرار داشت و بیش از 50 درصد پرداختی های امسال در این حوزه محقق شده است.

دکتر هزاوه ای بیان کرد: امسال تسهیلات پرداخت شده در حوزه اشتغال روستایی، 59 میلیارد و 850 میلیون ریال بوده که به 126طرح اختصاص یافت.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی تصریح کرد: تسهیلات به طرح هایی پرداخت می شود که از توجیه اقتصادی بالایی برخوردار باشند و در اجرای هر طرحی به ظرفیت های موجود در روستاها برای ایجاد اشتغال توجه می شود.

وی گفت: با وجودی که اعتبار تخصیصی برای ایجاد شغل امسال دیرتر ابلاغ شد اما در تعداد وامهای پرداختی، صندوق کارآفرینی امید پس از بانک کشاورزی در جایگاه دوم قرار گرفت.
دکتر هزاوه ای افزود: نظارت های قبل، حین و بعد از پرداخت تسهیلات در بخش های مختلف سبب شده تا تسهیلات بدون انحراف و در راستای کارآفرینی و شغل پایدار پرداخت شود.
دکتر هزاوه ای در ارتباط با پرداخت تسهیلات دیگر نیز گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 2 میلیارد و 170 میلیون ریال تسهیلات ضروری در استان مرکزی پرداخت شده است.

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید