اخبار

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

تبریک مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب

تبریک مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی  به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و آغاز چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پیامی، این مناسبت را به جامعه کار و تولید استان مرکزی تبریک گفت.
خدای تعالی را شاکریم که به برکت نفس قدسی حضرت روح الله و ایثار و فداکاری شهیدان والا مقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت و این رود خروشان هنوز هم از خون شهیدان این خاک جاری است چرا که دشمنان قسم خورده این انقلاب دست از دست درازی به این خاک بر نمی دارند.

امیدواریم مردم ایران اسلامی امسال  با وجود بیماری منحوس کرونا جشن متفاوتی را برای چهل و دمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران رقم بزنند و با اتحاد و همدلی بتوانیم در برابر تمامی مشکلات بلااخص یماری منحوس کرونا که داغ بزرگی را بر دل ملتمان و همه کشورهای دیگر قرار داده فائق آییم و روزگارمان را به مانند گذشته عاری از بیماری و مصیبت گردانیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب  اسلامی ایران را به ملت قهرمان ایران به ویژه کارگران،کار فرمایان و تعاونگران استان مرکزی تبریک و تهنیت عرض می‎نمایم.

امید است که در سایه الطاف الهی، شاهد توفیق روز افزون ایران اسلامی باشیم."
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۲۰:۰۹
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید