اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر خبر داد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و استانی از اول تیرماه شروع و تا دهم مردادماه ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بهزاد سام دلیری گفت: جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود و تاکنون سیزده دوره جشنواره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استانی برگزار شده است.

وی شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگو، به آحاد مردم خصوصاً جوانان؛ ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری؛ ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی- اجتماعی؛ هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را از مهم ترین اهداف این جشنواره برشمرد وافزود: کارآفرینی فرایندی است که از طریق آن فرد کارآفرین ضمن شناسایی فرصت‌ها از طریق نوآوری و پذیرش مخاطره، ارزش جدیدی در حوزه‌های اقتصادی یا اجتماعی به وجود می‌آورد و به علت تغییر و تحولی که در شیوه‌های متداول ایجاد می‌ کند، نقش مهمی در پایدارسازی اقتصاد کشور  دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان مرکزی  افزود: ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر از اول تیرماه جاری آغاز شده و تا ۱۰ مردادماه امسال نیز ادامه دارد و انتظار است متقاضیان شرکت در این جشنواره تا مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام به آدرس اینترنتی karafarinanebartar.ir و یا karafarinanebartar.mcsls.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
سام دلیری  تفاوت این دوره از جشنواره با سایر دوره ها را بخش گردشگری و صنایع دستی دانست و عنوان نمود :  این بخش یکی از بخش های تخصصی جشنواره است که در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه شده است.
۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۸
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید