اخبار

انتصاب سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی

انتصاب سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت:ساختار منابع انسانی بسیار ارزشمند است و باید طوری مدیریت شود که همکاران بتوانند با وفاق خاطر کار خود را انجام دهند.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی،بهزاد سام دلیری در آیین تکریم و معارفه معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل با تاکید بر اینکه  منابع انسانی یکی از مهمترین سرمایه های هر سازمان است  مطرح کرد: عملکرد مطلوب واحدها و کل سازمان در گرو این است که اقدامات مدیریت منابع انسانی به نحو احسن اجرا شود بدین ترتیب فقط مدیران منابع انسانی در این زمینه مسئولیت ندارند بلکه تمام مدیران و اعضای سازمان باید در این حوزه مشارکت لازم را داشته باشند.
ایشان افزود: کارکنان منابعی کمیاب هستند و مدیریت منابع انسانی ماموریت دارد با  تأمین اعتبار و تخصیص بودجه و توانمندسازی کارکنان برای خلق ارزش تلاش کند .
سام دلیری ایجاد تحول در فرهنگ سازمانی، سیاستگذاری و برنامه ریزی جامع نیروی انسانی و  سیاستگذاری و برنامه ریزی جامع جهت تأمین اعتبار، مدیریت سبز و مدیریت هزینه ها را از اهداف پشتیبانی و توسعه منابع انسانی دانست و افزود: تلاش برای رسیدن به اهداف سازمان  قطعا سازمانی یادگیرنده با نیروهای خلاق، مسئولیت پذیر و پاسخگورا در پی خواهد داشت.
در این  آیین علیرضا فراهانی،طی حکمی از سوی بهزاد سام دلیری،مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی منصوب شد و با اهدای لوح از خدمات شایسته مهدی صوفیان که مدتی سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت تجلیل شد.
علیرضا فراهانی پیش از این عهده دار ریاست امور مالی اداره کل بود.
۲ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید