اخبار

تسهیلات پرداختی بانک در سالجاری به ۳۰۰ هزار میلیارد ریال خواهد رسید.

تسهیلات پرداختی بانک در سالجاری به ۳۰۰ هزار میلیارد ریال خواهد رسید.
رئیس هیئات مدیره بانک توسعه تعاون در سفری دو روزه به استان مرکزی در جریان بازدید از چندین طرح صنعتی گفت : تسهیلات پرداختی بانک در سالجاری به ۳۰۰ هزار میلیارد ریال خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی رئیس هیئات مدیره بانک توسعه تعاون در سفری دو روزه از شرکت های متعددی در استان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت این شرکت ها قرار گرفت.
وی در بازدید از شرکت تعاونی نوید کاران،نیکسان،آلومرول نوین ،نورد آلومینیوم و درسا مرغ با بیان اینکه تسهیلات پرداختی در سال گذشته ۲۱۰ هزار میلیارد ریال بوده گفت : پیش بینی میشود با برنامه ریزی های صورت گرفته تسهیلات پرداختی تا پایان سال به ۳۰۰هزار میلیارد ریال خواهد رسید .
سید باقو تعاون با تمام امکانات و منابع موجود در خدمت رونق بخش تعاون کشور است و تقویت ظرفیت های اقتصادی استان از اولویت های بانک می باشد.
فتاحی با اشاره به عملکرد بانک در پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی  تاکید کرد: بانک توسعه تعاون جزو ۵ بانک اول در پرداخت تسهیلات  صندوق توسعه ملی است و عملکرد مدیریت شعب استان مرکزی نیز مناسب می باشد.
ادبیات همکاران شعب در جذب مشتریان بسیار حائز اهمیت است.
رئیس هیئات مدیره بانک در جلسه بررسی عملکرد شعب استان مرکزی با اشاره به رویکرد وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در دوره جدید در حفظ اشتغال موجود گفت: مقام عالی وزارت نگاه ویژه ای به بخش تعاون دارد و بانک نیز در همین راستا تمام امکانات و ظرفیت های خود را  بکار خواهد گرفت.
وی همچنین با اعلام رضایت از مجموع عملکرد شعب استان مرکزی گفت :باتوجه به ظرفیت های فراوان استان در همه زمینه ها می بایست عملکرد استان در شاخص های عملکردی بسیار بالاتر از وضعیت موجود باشد.
۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۳۲
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید