اخبار

️ تسهیلات بانک توسعه تعاون موجب ارتقای سطح کسب و کار گردیده است

️ تسهیلات بانک توسعه تعاون موجب ارتقای سطح کسب و کار گردیده است
مدیر شعب استان مرکزی به نقش موثر تسهیلات و خدمات بانک توسعه تعاون در ارتقای سطح کسب و کار و رونق بخش تعاون اشاره نمود.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی،علی وفائی مدیر شعب استان مرکزی در بازدید از چند طرح شرکت های تعاونی در شهرستان های ساوه و زرندیه اظهار داشت:در سال های اخیر اقدامات و تدابیر گسترده ای در حوزه تسهیلات در بخش تعاون صورت پذیرفته است و این اقدامات توانسته موجب ارتقای سطح کسب و کار شود.
وفائی در بازدید از شرکت تعاونی دانش بنیان عطر و طعم مگنولیا و شرکت کارا ماشین آرنا گفت : نقش و اهمیت شرکت های دانش بنیان در اقتصاد و خدمت رسانی به جامعه بیش از پیش آشکار شده است.
وی افزود بانک توسعه تعاون همواره برحمایت از شرکت های دانش بنیان تاکید داشته است و در همین راستا از محل تفاهم نامه های موجود با صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات ارزان قیمت در اختیار این شرکت ها و مشتریان آنها قرار خواهد داد.
مدیر شعب استان مرکزی تاکید کرد:آنچه همواره در پرداخت تسهیلات مدنظر بوده است راهنمایی متقاضیان و هموار سازی مسیر دریافت خدمات تسهیلاتی و جلوگیری از ایجاد هزینه فرصت برای مشتریان بوده است. وی در ادامه افزود:بانک توسعه تعاون توانسته محصولات متنوعی را مطابق با نیاز های مشتریان ارائه و نیاز های آنان را در دایره تامین مالی  پوشش دهد.
۲۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۰۹
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید