اخبار

امروز پویایی و حیات در مجموعه واگن پارس مپنا قابل مشاهده است

امروز  پویایی و حیات در مجموعه واگن پارس مپنا قابل مشاهده است
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: امروز پویایی و حیات را در مجموعه واگن پارس مپنا قابل مشاهده است.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی سام دلیری در جریان بازدید  از شرکت واگن پارس مپنا در  جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار این شرکت نیز حضور یافت و افزود: خوشبختانه این شرکت با همت مدیران و کارگران واگن پارس مپنا شاهد رشد چشمگیری  شده است و این از غیرت یکایک اعضای  این مجموعه است و ما نیز با تمام توان در کنار مجموعه‌های تولیدی و کارگران هستیم و در زمینه های مختلف آنها را حمایت می کنیم .
وی ادامه داد :تلاش می کنیم  در راستای پویایی و رونق اقتصادی با همدلی در پیگیری امور کارگران و رفع موانع تولید مشکلات کارگران را با همدلی پیگیری کرده و موجبات افزایش بهره وری، بالا رفتن کیفیت محصولات تولیدی، حفظ اشتغال موجود و توسعه کارگاه ها و امنیت شغلی کارگران و درخواستهای مشاغل سخت و زیان آور  را فراهم نمایم.
شرکت واگن پارس اراک واحد تولیدی مادر تخصصی در حوزه محصولات ریلی خاورمیانه است که در سال ۱۳۵۴ آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۶۴ با سرمایه‌گذاری سازمان صنایع و نوسازی ایران به یکی از زیر مجموعه‌های این سازمان پیوست.
کارگاه‌های تولیدی شرکت واگن پارس در فضایی به وسعت ۳۳ هکتار جانمایی شده  و به‌عنوان بزرگترین سازنده انواع لوکوموتیو، واگن‌های باری، مسافری و مترو در خاورمیانه، متولی اصلی تولیدات سیستم حمل و نقل ریلی ایران است.
تا کنون ۱۲ هزار انواع واگن باری (نیمی از واگن‌های باری کشور)، ۴۰۰ دستگاه واگن مسافربری و ترنست و ۳۰۰ واگن مترو در شرکت واگن پارس اراک تولید شده است.
واگن بالاست برای حمل شن و ماسه مناسب است و در معادنی که مجهز به سیستم تیپر نباشند و در آن‌ها از پل تخلیه استفاده می‌شود، کاربرد بسیار عالی دارد.
۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۱۲
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید