اخبار

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی:

رفع موانع تولید در سرلوحه راهبردهای تکلیفی است

رفع موانع تولید در سرلوحه راهبردهای تکلیفی است
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: رفع موانع برای فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی سرلوحه راهبردهای تلکیفی است و تامین اجتماعی همه تلاش خود را در این راستا به کار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی، میرهاشم موسوی روز شنبه در جریان  سفر به استان مرکزی و بازدید از شرکت واگن پارس  اراک در این شرکت گفت: شناسایی و ارایه راهکار موثر برای مانع‌زدایی از تولید در راس برنامه تامین اجتماعی است و تلاش می‌شود تا چرخ خدمات، صنعت و ماموریت‌ها به بهترین شکل تسهیل شده و بچرخد.
وی بیان کرد: اقتدار ملی و توسعه اقتصادی و صنعتی مهمترین محور برای خدمات مسئولان در شرایط کنونی تعریف شده و تلاش حداکثری برای باروری ظرفیت‌های راکد، تولید ثروت و اشتغالزایی به کار گرفته شده و امید است که توانمندی در حوزه صنعت  باخروجی قابل قبول محقق شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: باروری توان تولید داخلی محور پیشبرد امور در گام دوم انقلاب است و دولت، مجلس شورای اسلامی و سایر ارکان  کلان هم راستا برای تحقق آن پای کار هستند.
موسوی اظهار داشت: مانع ‌زدایی از تولید و ترسیم شیوه‌های اثربخش برای گره گشایی از مشکلات خود محرکی برای حرکت رو به جلو است و همه باید به سهم خود در این راستا نقش‌آفرین باشند تا آثارش در اقتصاد ملی بیشتر هویدا شود.
.
۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۲۳
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید