اخبار

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

۸۰۰ هزار کارگر ساختمانی در کشور زیر پوشش بیمه قرار دارند

۸۰۰ هزار کارگر ساختمانی در کشور زیر پوشش بیمه قرار دارند
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بیش از ۸۰۰ هزار کارگر ساختمانی در کشور زیر پوشش خدمات بیمه قرار دارند و از مزایای آن برخوردار هستند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان مرکزی میرهاشم موسوی روز شنبه  افزود:  شمار زیادی  کارگر ساختمانی وجود دارد که متقاضی دریافت بیمه هستند و در این راستا طرحی در مجلس ارایه شده و چنانچه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مصوب شود جامعه کارگران ساختمانی همه موارد را برای بهره‌مندی از مزایای بیمه در اختیار خواهند داشت.
وی در خصوص شرایط دریافت تسهیلات کرونا از سوی این جامعه هدف نیز گفت: کارگرانی که اسامی آنان در فهرست صنف  کارگری بوده از ظرفیت و مزایای بیمه استفاده کردند.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: ۱۳۴ هزار کارفرمای کشور در بخش‌های گردشگری، ورزشی و تالارهای پذیرایی از شرایط استمهال برای پرداخت بیمه در ایام کرونا بهره‌ مند شدند.
موسوی بیان کرد: با توجه به کاهش درآمد در زمان شیوع ویروس کرونا، در بخش کارفرمایان و پیمانکاران نیز فرصت داده شد که برای پرداخت حق بیمه خود از ظرفیت بخشودگی جرایم برخوردار شوند و همچنین از فرصت استمهال سه ماهه به‌منظور پرداخت حق بیمه نیز بهره‌مند شوند.
وی اضافه کرد: اساس برنامه مذکورپرداخت حق بیمه‌ها از سوی کارفرمایان درحال پرداخت است.
۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۵۷
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید