اخبار

پرداخت 8500 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات

پرداخت 8500 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات
علی وفایی مدیر شعب استان مرکزی : تسهیلات و تعهدات پرداختی در استان مرکزی از ابتدای سال تا پایان آذر ماه 8500 میلیارد ریال می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 100 درصدی را نشان می دهد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی وفایی مدیر شعب استان طی بازدید 2 روزه از چند طرح صنعتی در شهرستان ساوه با اشاره به ویژگی های خاص شهرستان ساوه گفت : بانک توسعه تعاون در استان مرکزی از ابتدای سال با نگاه ویژه به حمایت از تولید و اشتغال آفرینی توانسته 8500 میلیارد ریال  تسهیلات و تعدات پرداخت نماید، که عمده تسهیلات پرداختی در بخش صنعت بوده است .
وفایی با تاکید بر اینکه تامین نقدینگی مورد نیاز واحد های صنعتی یکی از بزرگترین مشکل تولید کنندگان است گفت : بانک توسعه تعاون در این شرایط بیش از گذشته حامی و نقطه اتکای تولید کنندگان است.
وی همچنین از انعقاد تفاهم نامه با صندوق توسعه ملی در تامین سرمایه در گردش واحد های صنعتی و کشاورزی خبر داد و افزود : راهکار رونق اقتصادی درآمد زائی و رفع مشکل بیکاری و حمایت از تولید داخلی است و چون رشد و توسعه اقتصادی در گرو بقای واحد های تولیدی است باید در تامین مالی این حوزه تسریع و حمایت های لازم انجام شود.
خاطر نشان می گردد مدیر شعب استان در سفر به شهرستان ساوه از شرکت های آریانا سازه،گروه صنعتی افشار،کان سار پژوهان،پارت هونیاک،گروه صنعتی سبحان ، حدید ثمین پارس و فنر سازی خاور بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این شرکت ها قرار گرفت.
۱۴ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید