اخبار

آیین تجلیل از بانوان شاغل اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت گرامیداشت روز زن برگزار شد.

آیین تجلیل از بانوان شاغل اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت گرامیداشت روز زن برگزار شد.
مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ، مراسم بزرگداشت روز مادر و تجلیل از مقام زن به مناسبت ولادت با سعادت فاطمه زهرا ( س ) در اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با حضور بهزاد سام دلیری، مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، معاونین و بانوان شاغل این اداره کل برگزار گردید.
سام دلیری  در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س) با اشاره به کتاب فاطمه فاطمه است دکتر علی شریعتی که جنبه هایی از زندگی حضرت فاطمه را نشان میدهد  بر اهمیت وجایگاه  حضرت فاطمه ی زهرا (س)  که غیر قابل وصف است و نقش  زنان در جامعه و خانواده تاکید نمود .
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود:حضرت زهرا (س) والاترین  بانوی  جهان ، بهترین الگوی مطلوب زنان است و انتظار داریم بانوان این مرز و بوم  با الگو گرفتن از اخلاق و رفتارآن حضرت در مدیریت و تربیت فرزندان خود از اخلاق اسلامی استفاده  نمایند .
وی در ادامه با اشاره به وظیفه سخت زنان در ایفای نقش در خانه و محل کار گفت : بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را به جامعه خود ارائه نموده اند.
در ادامه این نشست بانوان همکار نیز به بیان دغدغه ها ، مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند .
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان از بانوان شاغل در این اداره کل تقدیر و تجلیل شد .
۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۵۴
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید