اخبار

بازدید از طرح های بانوان کار آفرین به مناسبت هفته مقام زن و مادر

بازدید از طرح های بانوان کار آفرین به مناسبت هفته مقام زن و مادر
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از طرح‌های کارآفرینی و اشتغالزایی در اراک دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی  بهزاد سام دلیری همراه با مدیر صندوق کارآفرینی امید در راستای بزرگداشت هفته زن و مقام مادر  از مجموعه های چهار  طرح بانوی کارآفرین موفق در شهر اراک بازدید کردند.
ایشان در این بازدید که هدف از آن را شناسایی مشکلات بانوان کارآفرین و کارگران زن عنوان کرد گفت: در این بازدیدها شاهد کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت بانوان در حوزه مدیریت شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای تولیدی و تفریحی بودیم که امیدواریم شاهد رفع مشکلات جاری این افراد نیز باشیم.
سام دلیری ادامه داد: ما پیگیر احصاء مشکلات بانوان کارآفرین و کارگران خانم در واحد‌های تولیدی هستیم و مشکلات بیمه ای، دوری مسکن از محل کار و دورکاری از جمله این مشکلات هستند که در حال پیگیری آن هستیم   و دولت نیز  از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در زمینه تولید حمایت کرده و تلاش می کند مسیر تولید و اشتغال را تسهیل کند.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در ابتدا از طرح گیم نت و مجموعه تفریحی آدرنالین به سرپرستی رویا براتی دیدن کردند که این بانوی کارآفرین توانسته  در این مجموعه برای ۳۵ نفر اشتغال ایجاد کند.
وی در ادامه با حضور در کارگاه جوراب بافی طاهره رنجبرمان از این طرح که نشان دهنده نقش زنان کارآفرین در توسعه و رشد اقتصادی کشور بود   نیز بازدید کردند این طرح با دریافت تسهیلات ۱۲۰میلیون تومانی توانسته در روستای معصومیه برای ۵ نفر اشتغال ایجاد کند.
سام دلیری  از طرح خانه بازی  با مدیریت  مریم حیدری که  با دریافت ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات برای ۵ نفر اشتغال ایجاد کرده  نیز دیدن کردند .
در آخر با حضور در آموزشگاه نقاشی که با دریافت 45 میلیون تومان تسهیلات این آموزشگاه را راه اندازی کردند نیز بازدید به عمل آوردند.
شایان ذکر است در این بازدیدها به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و مادر با اهدا گل از مدیران این شرکت تقدیر بعمل آمد.
۴ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید