اخبار

استاندار مرکزی:

مدیران باید به محل خدمت تعلق خاطر داشته باشند

مدیران باید به محل خدمت تعلق خاطر داشته باشند
استاندار مرکزی گفت: مدیران باید به محل خدمت تعلق خاطر داشته باشند و مدیران پروازی نباید برای بخش صنعتی به کار گرفته شوند.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی فرزاد مخلص الائمه شامگاه یکشنبه در نشست استاندار با نمایندگان جامعه کار و تولید استان مرکزی به مناسبت هفته کارگر افزود : آرمان‌های بلندی برای ارائه خدمت مورد توجه است اما در میدان عمل مشکلات عدیده ای شکل می‌گیرد که کار را سخت و انرژی را تلف  می‌کند.
وی اظهار داشت:  انرژی که برای انجام امور گذشته صرف می‌شود باید برای پیشرفت و تحول به کار گرفته شود اما حجم کارها و مشکلات این اجازه را نمی‌دهد و موجب شده تا کار سخت پیش برود.
استاندار مرکزی گفت: تقسیم کار در امور اجرایی صورت گرفته است و باید برای حل مسائل  از سازوکار مناسب استفاده کرد.
مخلص الائمه در ادامه افزود: مدیر پروازی نباید،نه برای واحدهای صنعتی و نه برای سایر حوزه ها فعالیت کنند این افراد باید هرچند بومی نیستند احساس تعلق داشته باشند.
وی اظهار داشت: مدیرانی که در تهران هستند نمی‌توانند برای قطب صنعتی تصمیم بگیرند؛ اصراری به بومی بودن نیست باید نسبت به منطقه احساس تعلق کنند.
استاندار مرکزی گفت: در این استان با پدیده دو تابعیتی مواجه ایم، مدیری که تعلق به استان محل خدمت نداشته باشد به نفع اقتصاد کشور نخواهد بود.
مخلص الائمه افزود: واردات در بیشتر مواقع به تولید آسیب می زند اما در برخی جاها واردات مثل مواد اولیه لازم است و در جاهایی که تولید کفایت نمی‌کند باید به واردات پرداخت.
وی توضیح داد: مافیا واردات حاضر است هر هزینه‌ای را بپردازد تا شرکت‌های تولید به قبل از وضعیت تولید خود دست پیدا نکنند و تولید پا نگیرد.
استاندار مرکزی، با بیان اینکه واحدهای صنعتی استان مرکزی در شرایط خوبی قرار دارند، افزود: بدنه کارگری استان مرکزی در چند شرکت مادر تخصصی و بزرگ خلاصه نمی شود؛ شرکت های متوسط و کوچکی در سطح این استان باجمعیت کارگری بالایی فعالیت دارند.
وی در ادامه  اظهار داشت:  شهرک بزرگ صنعتی هوشمندی در استان ایجاد خواهد شد که مقدمات آن در حال پیگیری و زمین برای این شرکت معرفی شده است.
استاندار مرکزی گفت: ظرفیت و نقاط قوت استان مرکزی بیش از مشکلاتی است که با آن مواجه است و می توان برای حل هرکدام از این مسایل، راهکار ارایه داد. نیازمند اقدامات بنیادین هستیم تا یک حرکت جهشی و جهادی با حفظ اصول و چارچوب و تغییر بنیادی در روش کارکردها صورت گیرد.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۲۳
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید