اخبار

یارانه تعدادی از ۳۱ هزار و ۳۸۹ خانوار معترض استان مرکزی واریز شد

یارانه تعدادی از ۳۱ هزار و ۳۸۹ خانوار معترض استان مرکزي واریز شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: یارانه تعدادی از ۳۱ هزار و ۳۸۹ خانوار معترضی که یارانه آنها به تازگی قطع شده، واریز شده اما تا مشخص نشدن نتیجه بررسی‌ها، حق برداشت ندارند.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی«جمشید امیدی» افزود: تعداد جمعیت این خانوارها در استان مرکزی ۱۰۸ هزار و ۳۰۰ نفر است که اعتراض خود را از طریق ثبت در سامانه حمایت تلفن گویا ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ اعلام کرده اند.

وی بیان کرد: خانوارهایی که به تازگی یارانه آنها حذف شده و نسبت به این موضوع اعتراض دارند، باید قبل از ورود به سامانه حمایت از طریق تلفن همراه کد ستاره ۴، ستاره ۴۳۸۵۷، ستاره کد ملی سرپرست خانوار و مربع را وارد و با رمز ارسالی وارد سامانه حمایت شوند یا از طریق تلفن گویا اعتراض خود را به ثبت رسانند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: یارانه ۱۸ هزار و ۴۲۰ خانوار استان مرکزی معادل ۶۳ هزار و ۴۶۳ نفر نیز از سال ۹۴ به بعد قطع شده و ۲۷ هزار و ۵۳۳ خانوار معادل ۳۶ هزار و ۵۰۴ نفر هم جاماندگان از یارانه (کسانی که به نوعی ثبت نام نکرده یا به میل خود انصراف داده‌اند) در این استان هستند.

امیدی اظهار داشت: این افراد در صورت اعتراض و تقاضا برای برقراری یارانه باید موارد را از طریق ثبت در سامانه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها دنبال کنند.

وی گفت: در مجموع ۵۱۸ هزار و ۵۴۷ خانوار با جمعیتی بالغ بر یک میلیون و ۴۹۷ هزار و ۲۷۲ نفر در استان مرکزی زندگی می‌کنند که از این تعداد ۴۴۱ هزار و ۲۰۵ خانوار معادل یک میلیون و ۲۸۹ هزار و پنج نفر یارانه دریافت می‌کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: ۱۳۱ هزار و ۱۳۲ خانوار این استان با جمعیت ۳۲۳ هزار و ۲۴۷ نفری در سه دهک اول و ۳۱۰ هزار و ۷۳ خانوار با جمعیت ۹۶۵ هزار و ۷۵۸ نفر در دهک‌های چهار تا ۹ قرار دارند.

امیدی تصریح کرد: در مجموع  ۷۷ هزار و ۳۴۲ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۰۸ هزار و ۲۶۷ نفر در در استان مرکزی یارانه دریافت نمی‌کنند.

وی تاکید کرد: تمام اعتراض‌های خانوارها نسبت به یارانه‌ها به صورت دقیق بررسی و نتایج اعلام می‌شود.
۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۲۱
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید